KolecFS

Jak zlepsit svuj imig oblikani?

Zdravim, schanim nekoho kdo mi poradi jak se poradne oblikat, ale ne zas tolik jak nejaky sampon posraty co to prehani :D .

Nejlepší odpověď
dagry

Pokud máš na mysli „image“, tak ti poradím asi toto. Na nic si nehraj a buď hlavně svůj. Dbej na to, abys nesmrděl a byl čistý. Pokud nosíš vousy, tak si je upravuj a určitě zaboduješ víc, než když se budeš snažit o něco v čem se nebudeš cítit dobře.

Další odpovědi
venkovan

Poradce si najdeš na webech, ale pokud nemáš zhůry dáno, oblečením oblbneš jen stejně smýšlející.
Pro některé lidi je oblečení jako auto. Když jsem v letec po roce 1990 vylezl u nějaké firmmy z auta z půjčovny, tak mi pomalu i vrátny utíral konečník. Když jsem přijel ve škodovce, nepozdravil mne ani vrabec na dvoře co sbíral drobečky opadlých od mocných.

SajmonModer

Přesně tak, nedělej hlavně ze sebe někoho kým nejsi a buď svůj a kupuj si oblečení jaké se tilíbí a v kterém se cítíš nejlépe.