pajuska007

Jak zlepšit svět?

Ahoj,je mi 13 a chtěla bych pomoct zlepšit svět-pomáhat lidem.Vím že to zní hodně naivně a dětinsky ale prostě mám potřebu pomoci lidem,kteří to případně potřebují.Jsem ochotná zajít i do finančních záležitostí,ale spíše bych potřebovala poradit kam se obrátit,když mám volný čas a chci ho využít k dobru…

Nejlepší odpověď
Alesh

Začni u sebe, pomáhej doma rodičům, prarodičům. Když už nebude doma co zlepšovat, tak začni svůj záběr rozšiřovat. Představa některých lidí, co si myslí, že když pojedou do Afriky bojovat s negramotností a hladem, že je to ten nejvyšší stupeň lidskosti, je zcela mylná.

Další odpovědi
Mirdas

Po vzoru filmu „Pošli to dál“ pomáhej každému kdo pomoc bude potřebovat a nic za to nechtěj jen slib, že i tato osoba pomůže dalším lidem a nemusí být jen tři.
Najivní ?
Myslím že ne, jen pro mnoho lidí neuskutečnitelné pro jejich sobeckou povahu.

Nechápavé

Svět už nezlepšíš ☹