pas

Jak zlepšit skript, který je pomalý?

Dobrý den. Jsem na Mozille a mám docela problém se skriptem. Pořád se to seká a objevuje se v rámečku hlášení „musíte počkat, skript je zaneprázdněn“. Je to protivné, pořád to zdržuje. Dá se s tím něco udělat? Zkoušel jsem i modré Éčko, ale problém stejný. Za skutečné rady předem děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

„Jak zlepšit skript…“? – to je tvůj skript??
😁
Pro alespoň trochu přibližnou radu musíš uvést OS, verzi browseru a o jaký skript se jedná (aspoň web)…

Další odpovědi
ivzez

Zakaž ve Firefoxu java script (povol jen konkrétním webům) a budeš mít pokoj.
Zakážeš-li jej pro Google, budeš mít pokoj i od reklam.

________

Upřesňuji:

Scripty i java script používají webové stránky.
Upravit nebo zlepšit můžeš jenom vlastní scripty.
Scripty v internetu upravovat nemůžeš.

Já to řeším zákazem v prohlížeči.

arygnoc

scripty sú zabijáky – osobne sa im, pokiaľ sa dá, vyhýbam.

skúste využiť scripty bežiace na servri – ak sa dá vyhnite sa scriptom na rôzne vyskakovačky (menu a pod), cyklom, vetveniam.

horšia je situácia pri scriptoch tretích strán, ktoré nrmôžete ovplyvniť (typicky rôzne meráky, reklamy, …).

ale ste málo konkrétny, takže radiť možno iba všeobecne.

viac prípadne v diskusii.

😉

pas

Windows 8. Firefox 42.0

gecco

A ten skript??

pas

Javaskript

arygnoc

nepoužívať.
je to paškvil.

😉

gecco

😁
Jo, to je pjeknééé…
___
Ptám se na ten konkrétní skript, kterej se ti seká…