Avatar uživatele
skywalker

jak zlepšit reflexy ve sportu o samotě ?

Dobrý den,

Mám dotaz, mohl bych zlepšit reflexy sám bez pomoci ostatních ? Tím myslím třeba reflex díky kterému chytím míč, je nějaký způsob kterým bych tento reflex mohl trénovat osamotě ? Chtěl bych se maximálně zdokonalit v reflexech jelikož miluju sport, reflexy mám ale připadá mi že ne tak dobré např. u volejbalu který jsem již zmiňoval, ve kterém reprezentuji školu, ale nepřipadá mi že na to mám…
Doplňuji:
Děkuji moc za vaše odpovědi, mašinu si pořídím, dobrý nápad, ale až si začnu vydělávat, takhla by mi to rodiče nekoupily :D :) Díky moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ponovotny

jak často máš tréningy? určitě můžeš i pinkat o zeď a až budeš mít pocit, že se nestrapníš tak si pinkej s někým. Talent je sice hezký bonus, ale dost se dá překonat tím, že to budeš dělat a dělat a dělat. Reflexy se samozřejmě zlepšují, když to děláš, děláš a děláš ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

no pokud nechceš kámoše, který by ti házel, tak si nějak pořiď tu mašinu na vystřelování tenisových míčků. Chytej je na různé vzdálenosti, v různých polohách, střídej ruce a chytej je tak dlouho, až ti za žádné okolnosti z žádné ruky žádný nevypadne. Pak se naopak zase těm míčkům vyhýbej tak dlouho, až tě žádný nedokáže trefit na minimální vzdálenost. Získal jsem tak kdysi s kámošem (ne mašina) za 20měsíců takové instinkty pro reflex, že je prakticky nemožné, abys mi ještě dnes na vzdálenost delší 5ti metrů rozbil hlavu kamenem. Navíc dělá lepší dojem a respekt, když předmětu neuhneš či nevykryješ, ale rovnou chytíš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek