Jak zlepšít fyzičku lidí?

Na stanici metra Vystavočnaja začal fungovat automat, který za dřepy vydá jízdenku do moskevského metra. Právo na jednu jízdu moskevským metrem poskytne 30 úplných dřepů udělaných během dvou minut. http://czech.ru­vr.ru/photoal­bum/124155556/
-
To se mi zamlouvá, mohli by to, po seznamovacím vagónu metrua zavést i u nás.

Odpovědi
ondra07

To je opravdu mooc dobré. To já bych tam chodil za den tak desetkrát, zpevnil bych si stehna a hýždě a ještě bych měl jízdenky zdarma, ty bych pak mohl prodávat za levnější cenu :D Hodně dobré, ale nevím, jak z toho vydělají peníze.

Emefej

Zajímavé, ale pro provozovatele dopravy ekonomicky nevýhodné. Zeptej se na Dopravním podniku, jestli by se jim to vyplatilo. Tuším, co odpoví.