22aa

Jak zkopírovat vhsku po jednom souboru? Nesmí jeden soubor trvat 8 hodin.

Dobrý den.
Od zítra nebo pozítří budu mít nový vhs rekordér a k němu si koupím easycap ale jak najít tlačítko new movie jako tvoření nového souboru aby mi jeden soubor netrvala jedna vhska Viděl jsem to na

//www.youtube­.com/watch?v=JVZqnHr-r78 mi ukázali že bude nahrávat až moc filmů do 1 souboru. A to z důvodu že nebudu mít dost času protože táta bude hrát pégle a z důvodu paměti v mp3 a taky baterky (abych to nemusel na mobilu nemusel přetáčet,nebo,spá­lím přístoj pokud je dlouho v síti a přitom hraju) Například na :https://www.y­outube.com/user/Sta­reReklamy to umí po 1 reklamě nahrát celé vhs mám sice mp4 pd sony která umí záložky u videí ale jiné přístroje to neumí,jedom ten jedinej.
Prosím nevíte jak digitalizovat vhs po 1 souboru jediné vhs?
Děkuji. 22aa

Odpovědi
jáára

Gratuluju. Budeš mít video.
hahahaha

elkon

A už je to tu zase, nemohli jsme se dočkat. A jak říkal pan Horníček, „štyft spadl do trýbu“.

anonym

Ještě žes tu otázku v poslední větě upřesnil jinak bych neměl ani páru na co se ptáš 🙂 Píšeš nějak moc květnatě 🙂 … Digitalizace VHS vyžaduje AD převod a k tomu potřebuješ něco co na heuréce najdeš pod pojmem „USB grabber“ viz https://tv-tunery.heureka­.cz/f:p:-700;q:grabber/ ten zapojíš do pc a enkoduješ analogový vstup do souboru, ve střižně (a stačí k tomu i jednoduchý avidemux) pak soubor naporcuješ na více menších podle toho v které části začína a končí který film …

Kelt

Tak já jsem měl video před 20 lety. Ještě mám nějaká videa, zbytek jsem vyhodil. Dnes si můžeš všechno stáhnout na Flasku, na disk, a máš to v lepší kvalitě. Doufám, že jsi za to dal 30 000 Kč.

Mc Merkurion

… až se naučíš vyjadřovat, co vlastně chceš, dostaneš i odpověď …

22aa

Ten rekordér mi stál 700 kč. Byl z bazaru bazoš.cz

22aa

A navíc v lepší kvalitě jsou jenom dětský sračky (pohádky a filmy)