tony2412

Jak zkopírovat externí disk na pevný?

Jak mám překopírovat externí disk 250 gb na pevný disk?Po jedotlivých položkách mi to jde,ale já to chci dostat na pevný disk najednou,jak to mám udělat?
Doplňuji:
mám windows 8,1 ++++++++.......

Nejlepší odpověď
gecco

  1. v souborovém manageru si najeď na root externího disku a stiskni Ctrl + A (tím označíš vše) a nebo stiskni Shift a levým myšítkem označ postupně položky (soubory a adresáře), které chceš zkopírovat
  2. stiskni Shift + Insert (nebo Ctrl + V; nebo na označené klikni pravým myšítkem a z menu zvol Kopírovat)
  3. v souborovém manageru najeď na cíl (adresář, kam to chceš zkopírovat)
  4. stiskni Ctrl + Insert (nebo Ctrl + C; nebo na volné místo klikni pravým myšítkem a z menu zvol Vložit)

😉