Elixír

Jak zkoncentrovat motivaci a vidinu budoucnosti?

Mám problém udržet soustředěnou mysl a koncentrovat se na budoucnost. Dokola mi naznačují vzdej to, ale to já nemůžu. Vlezu do trní a bojuji. V tom bude problém, Don Chichote.

Nejlepší odpověď
hijinx

Mít cíl je samozřejmě v pořádku, ale budoucnost je tvořena přítomným okamžikem, tedy nesoustřeď se na to co bude, ale na to co je a co aktuálně děláš pro to, aby v budoucnosti bylo. Jen takhle lze být úspěšným. Jinými slovy, budoucnost můžeš ovlivnit pouze přítomností.