Avatar uživatele
Questman

Jak zklidnit rozbouřenou duši?

Uff!
No, takže já a dlouholetý kamarád jsme se oba ucházeli o stejnou dívku a včera se ukázalo, že dala přednost jemu.

V mysli mám bouři, na jednu stranu mu to samozřejmě přeju (je to jeho první holka, já ještě žádnou neměl) ale na stranu druhou v sobě cítím takový hrozný vztek...
Nemáte nějakou radu, jak se s tím nějak vyrovnat? Kamarádi jsme dál a pokud jim to vyjde, tak je budu téměř určitě vídat několikrát týdně a už teď mám pocit, že až ho potkám, tak se buď zblázním nebo ho zbiju...
Doplňuji:
zjentek
Měl jsi pravdu, od posledně jsem s ní byl ještě na třech akcích a včera na poslední jsem měl šanci u ní zabodovat ale.. nevyužil jsem ji.
Ono se totiž ukázalo, že jak se ta holka napije, tak jde úplně s každým, jen včera šla se třema klukama po sobě (včetně mého ex-soka) a nakonec usnula v jednom spacáku s klukem (shodou okolností také mým kamarádem), kterého poznala tu noc.
Než takovou, to radši žádnou, to musíte uznat :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2491 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Za ´pár dní´ se tomu zasměješ...
A zatím si udělej delší cyklo- nebo pěšo- výlet, nebo naštípej hromadu dříví - nic na ´zhrzenou lásku´ nefunguje tak dobře, jako fyzická námaha.
;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jen skutečnej chlap unese porážku ..po tejdnu se ho zeptej, jak by se k tobě zachoval, kdyby se ta průzkumnice rozhodla pro tebe ..to uvolní ten napjatej vztah a ještě ho to připraví o část argumentů v době, až třeba slečna zběhne na čas k tobě "na průzkum"
..což máš hodně velkou naději, že se to stane ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přízeň dívky si nemůžeš vynutit, vyprosit. Kamarád za to nemůže, rozhodla se dívka. Přej mu to a třeba to nakonec dopadne jinak a dívka se rozhodne pro Tebe. :-))
Doplňuji:
No vidíš, ono to vždy může skončit úplně jinak. Hlavně že to dopadlo dobře pro Tebe. :-)

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Questman

marci1
No, dobře, vyšel jsem z toho tak, jak jsem do toho vešel, takže je to spíš neutrální :D

před 2491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

marci1
To si nedovedeš představit :( Já mu to právě přeju a nenávidím ho zároveň. Už mě z toho bolí hlava a nevím jestli mám brečet nebo bušit do zdi

před 2495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Musíš se s tím smířit. Vím, že je to těžší, protože se jedná o kamaráda. V životě takových situací zažiješ hodně. Také jsem si kolikrát myslela, že to nemůžu "přežít". Postav se k tomu jako "chlap". Čas je nejlepší lékař. Představ si, že se vždy může stát něco horšího. Já si vždycky řeknu : "Hlavně že všichni žijeme a jsme zdraví". Ty to zvládneš ! Držím palce. :-))

před 2494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Nevím, už dva dny jsem jak bez ducha. Do města chodím, na kole jezdím, knížky si čtu i na filmy koukám ale z ničeho nic nemám, v hlavě jen ji a v duši kolotoč :(
Nejradši bych se šel opít ale bojím se, co by mě v takovém stavu mohlo taky napadnout...

před 2494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

na světe jsou miliardy buchet, tak buď rád, že se ti to děje u týhle jediný ..já bych rozflákal držku každýmu, kdo má krásnou buchtu, která mě oslovila nebo se na mě usmála a už jich jsou tisíce ..ale bojuju :)

před 2491 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy