Lgee

Jak zjistit zisk nadnarodních firem v ČR?

Když to napíšu do google najde to akorát celosvětový zisk.

Odpovědi
Nassin

Musíš umět hledat. Třeba společnost AHOLD Czech Republic, pod kterou spadá Albert.
Společnost Albert Česká republika loni meziročně zvýšila tržby o pět procent na 55,3 miliardy korun. Zisk po zdanění jí klesl o 552,5 milionu na 95,9 milionu korun. Vyplývá to z výroční zprávy zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroj: https://www.e15­.cz/byznys/ob­chod-a-sluzby/supermar­ketum-albert-se-v-cesku-propadl-zisk-o-vice-nez-pul-miliardy-1376577

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.