Mnich147

Jak zjistit, že můj pavouk (Brachypelma Emilia) je ve stresu?

Dobrý den, je mi 19 a zrovna včera jsem dostal jako dárek od bratrance tarantuli Brachypelma Emilia. Problém je v tom, že vůbec nechce jíst, co mi říkal bratranec je, že 14 dní nejedla. Včera večer jsem jí dával najíst (cvrčka), ale nechtěla ho sníst. Potom jsem si uvědomil, že je asi ve stresu, ale nevím, jak to mám poznat. Děkuji Vám.

Odpovědi
nyjono

Ahoj, projdi weby, píše se toho celkem dost. Články diskuze, někde lze kontaktovat s dotazem i chovatele.