Avatar uživatele
agama

Jak zjistit že jsem byl policíí dopaden za rušení nočního klidu pod vlivem alkoholu ?

Jak zjistit že jsem byl policíí dopaden za rušení nočního klidu pod vlivem alkoholu ?
Dobrý den , před několika dny jsem bohužel ale pořádně opil. Rušil jsem v paneláku noční klid a hádal se se sousedy .Alespon myslím .. pamatuji si jen útržky ..Nevím zda dorazila policie .Myslím že ano ale nejsem si jistý.No nemám z toho vůbec dorý pocit .Když jsem se tak nějak probral byl jsem na cestě k přítelkyni .Takže na služebně ani v nemocbici jsem nebyl..to by si mě tam asi nechali že ? Je nutné aby policisté v tohle hlásili do mého zaměstnání ?A jaký postih vůbec bývá za rušení nočního klidu v opilství ? Jak bych se vůbec dozvěděl zda policie dorazila a budu souzen za nějaký přestupek ?Moc děkuji za odpověd , tohle se mi opravdu nestává denne …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Být tebou, donesu vrámci omluvy sousedům láhev slušného vína, sousedkám kytku a je ´vyřešeno´…
😉
Pokud by to řešila policie, probral by ses na záchytce.
Což ovšem neznamená, že si na tebe sousedi nemohou stěžovat – takže i proto doporučuju se ´postiženým´ omluvit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Do práce se to nehlásí, ty časy jsou pryč. Čeká tě přestupkové řízení, záleží na komisi co ti dá. Možná napomenutí, možná pokuta vřádu stakorun. Dozvíš se to obsílkou z e svého obecního úřadu, kde bude termín se dostavit k přestupkové komisi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už sekej dobrotu, sousedům se omluv, až se vidíte na chodbě. K tobě do práce se to nemá proč dostat, pokud teda nějaká dobrá duše z vašeho domu není zároveň tvůj kolega v práci. Asi budeš předvolanej, tak jim řekni, že si nic nepamatuješ a basta, tak už děj se vůle boží 🙂 Asi teda vyfasuješ nějakou pokutku za rušení nočního klidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

První co mě napadlo, když jsem viděl nadpis otázky bylo: Úplně jednoduše. Že se probudíš v cele nebo na záchytce. 🙂

Ostatní řekli dost 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Opravdu, síla. Proč si říkáme, Homo sapiens – člověk rozumný, když neumíme používat rozum a nevíme , kdy máme dost. Zvláště při alkoholu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek