Jak zjistit zda jde lednička?

Čistil jsme ledničku a pak zapnul a po dvou dnech jsem zjistil že nemrazí a mrazak ani nejde lednička

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přeci slyšíte zda se zapíná nebo ne. Zkontrolujte veškeré knoflíky kterými se reguluje zapínání. Pokud na nic nepřijdete zbývá jedině opravář.

Další odpovědi
anonym

Volej opraváře-pokud je novější,jinak se nevyplatí to dát opravovat a hurá na nákupy!

tom004

Pokud je zásuvka v pořádku (pod napětím), raději zavolejte opraváře ledniček. Ušeříte si problémy,při neodborném zásahu.

soudek

Mě lednička vynechávala na chalupě, ale to bylo špatnou elektrikou, odjel jsem z chalupy, za měsíc se vrátil, lednička šla, ale v mrazáku to bylo časem fakt divný(tak to chodilo asi půl roku), pak sem tam byl o prázdninách víc jak měsíc v kuse a zjistil sem, že třeba 6 hodin nejde, pak se zase rozeběhla (záhadou pro mě bylo, že vždycky šla, když pršelo), elektrikář tam potom řádil jak černá ruka

čárlí

Pravděpodobně máte zamáčklý červený středový čudlík v ovládání termostatu. Stačí ho třeba šroubovákem vypáčit ven a bude vše v pořádku.