Janiss

Jak zjistit velikost prstýnku? (ebay)

Koukala jsem na nějaké návody na internetu a všude je obvod prstu (mám cca 55mm). Jenže já si chci objednat prstýnek z ebaye a jsou tu velikosti 6,7,8,9,10 – podle čeho sou určovány?

Odpovědi
Drap

Klenotníci mají na to porovnávací kužely. Zajdi si do nějakého zlatnictví a nech si prst změřit

anonym

Obvodu 55 odpovídá americká velikost 15…
Tady kukni na tabulku (je to ta druhá odshora).
http://www.zlat­nictvi.net/?1,ve­likost-prstenu-prstynku-tabulka
😉

Emefej

Zajdi do zlatnictví a velikost si nech změřit. Mají tam na to měrky.