England1522

Jak zjistit svůj původ?

Doplňuji:
Existuje stránka kde napíšete místo a příjmení atd. a pak to nějak vyhledá?.

Nejlepší odpověď
suaeda

Vyhledávání svého původu je zpočátku snadné (20 století), ale čím dál se člověk prokousává ke svým prapra.. tím je to složitější. Ano nejdřív pomůže internet, pak archivy (19 století) – např: http://digi.ces­kearchivy.cz/. Nakonec dojde na staré záznamy, které jsou na farách.

Další odpovědi
anonym

Stačí se obrátit na všemocný internet:

Rodokmeny archiv osob vyhledávání zdarma, Rodokmeny

Tento záznam byl zaslán Rodokmeny a označen Archiv osob, Rodokmeny archiv, Rodokmeny osob, Vyhledávíní zdarma. Záložka je zde.

rodokmenyonli­ne.cz/rodokme­ny/rodokmeny-archiv-osob-vyhledavani