Sandy

Jak zjistit objednávku?

Od o2 nám přišla sms, že naše zásilka bude na poště k vyzvednutí do tří dnů. Problém je, že nevíme, co jsme si objednávali. V sms bylo číslo zásilky. Jde si pomocí toho nějako po internetu zjistit co jsme si skutečně objednali?

Odpovědi
HOMER

Jestliže jste si nic neobjednali,tak nic nepřijímejte.Jes­tliže jste si něco objednali přes internet,tak vám musel přijít mail potvrzující objednávku,tam bývá napsán i údaj o druhu a množství objednaného zboží.Zkontrolujte si tedy emaily,nebo zavolejte operátorovi.

ReHu

Já bych také volala operátora. Je to zdarma a přepojí vás, kam je potřeba.