Kelt

Jak zjistit nebo obnovit heslo na účet?

Podařilo se mi to, že jsem ztratil přístupové heslo na účet. Někam jsem si založil papír a znám přibližný tvar, mám tam písmena i čísla, celkem 6 čísel. Když jsem jim volal, že chci změnu, tak to mohu udělat sám, ale musím najít to heslo. Prý mám 9 pokusů. Najít 6 místné číslo na 9 pokusů je dost málo, pokud najdu papír, hned to heslo poznám , protože jsem si ho vytvořil podle něčeho, ale zpětně zjistit podle čeho jsem to heslo udělal, je problém. Tady mi asi nikdo neporadí, ale když neporadí tak aspoň pobaví. Děkuji.

Odpovědi
Edison

Nevíme, o jaké heslo a kam má jako jít, co že to má být za oučet, o jaký přístup jde a přes co. Dost aplikací má tlačítko „obnovení zapomenutého hesla“.

jáára

Google si za mne pamatuje hesla. Ty důležitý si pamatuju sám.

anonym

tak pobavil si už otázkou když si ani nezmínil o účet k JAKÉ SLUŽBĚ se vlastně jedná. Pak je opravdu těžké smysluplnou radu lovit z křišťálové koule … dám tedy alespoň tip: v dnešní době se výrazně rozmáhá šifrování dat pod uživatelskými účty speciálně u cloudových úložišť aby se k nim nebyl schopen dostat ani provozovatel služby (má to tak například cloudové úložiště MEGA) a ano, tam skutečně platí, že zapomenuté heslo = ztráta dat, přístup bez hesla nebo záložních klíčů nelze pak k silně šifrovaným datům už obnovit … zda je to i tvůj případ ale „ví-bůch“