Jak zjistit na fb, kdo ze dvou lidí (přátel) poslal žádost a kdo ji přijal?

Jsme přátelé s jedním klukem a mě by zajímalo, kdo komu poslal žádost o přátelství, jestli já jemu nebo on mně. Docela bych to potřebovala vědět, už si to nepamatuji, jsme přátelé už dlouho ;)

Odpovědi
ivzez

Nejde o sázku?

Napadá mne jedině stáhnout svou historii z FB a projít ji.
Žádost o přátelství už nedohledáte, smazala se po přijetí přátelství.
Takže jedině z reakcí na zdi. Dost lidí za přijetí do přátel poděkuje,
nebo aspoň pozdraví na zdi.

Kreama

Taky jsem to hledala. Jde to.
Najdete si toho daného přítele, dáte podrobnosti o přátelství. Tam zjistíte, od kdy jste přáteli. Pak jdete na to ozubené kolečko vpravo nahoře, na modré liště a kliknete na záznamy o aktivitách. V nabídce nalevo dáte další a přátelé. Tam si dáte daný měsíc a rok, kdy jste se stali přáteli. Pokud tam bude: (např.) Katka(to jste vy) odeslala žádost blabla, zanmená to že jste odeslala žádost Vy. Pokud tam nic nebude, a bude tam pouze, že jste se stali přáteli, žádost poslal onen přítel.
Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelné :)