bujoon

Jak zjistit kdo maže maily ve společném e-mailu?

Celá třída využívá náš školní mail na seznamu a e-mail obsahuje důležité informace (termíny zkoušek, materiály atd.). Někdo z nás ale stále maily maže, jak tomu zamezit/nalézt viníka? Schránka je na seznamu.

Nejlepší odpověď
anonym

především je hloupost používat pro tento účel společný email … tato služba nikdy nebyla navržena tak, aby zohlednila tu skutečnost, že se pod jedním účtem přihlašuje dvacet lidí.

Pro tento ucel existuji jiste mnohem lepe pripravena reseni, napriklad spoluzaci.cz, facebook.com, apod.

Další odpovědi
TONICK

Každý email nabízí IP adresu, ze které proběhlo poslední přihlášení na email. Tak leda tak to vyzkoušet 🙂

ekamel

Napadá mě, že seznam umožňuje přeposílání emailů. Tam je umožněna volba jestli zachovat, nebo smazat originál. Je možné, že si to někdo přeposílá na svůj email a omylem tam nastavil funkci mazání. V nastavení se to dá dohledat.