Angi-Shy

Jak zjistit, zda funguje tlačítko Escape?

Escape nereaguje na zmáčknutí. Tajímalo by mě, jestli je porušené nebo jestli neni v PC nějakej způsob co Escape třeba vypnul nebo blokuje atd… Přestalo mi to fungovat po instalaci Win 10 :/
jak se dá zjistit nebo zkontrolovat funkčnost nebo zapnutí týhle klávesy?

ptáč – to mě ani nenapadlo. Esc funguje po týhle zkoušce.. ale v tom případě nechápu že třeba u hry jak nainstalované (World of tanks), tak online internetové (agar.io) mi esc vůbec nevyhodí tabulku možností :/ ale opravdu až od instalace win 10 tak nevim jestli to má s tim něco společného a proč je to zatím jen u her

Nejlepší odpověď
bolak

Co je to word of tanks nevím, ale je možné že když mačkáš Esc, tak můžeš být „mimo okno“, pokud hraješ hru v okně. Zkus ho maximalizovat.

Jinač Esc se dá otestovat když znáčneš CTRL+ESC, je to zkratka pro zobrazení Nabídky Start.

Další odpovědi
ptáč

Např. Vytvořit složku a pak zvolit vymazání složky. Pro potvrzení Enter, v opačném případě Esc.

Ve starším systému to v té hře tak bylo? Možná ještě není desítka vychytaná. Nevím čím to je.