Martin Kříž

Jak zjistit html kód GIFu,který chci umístit na svůj web a nevím jak na to(ve Webgardenu)Díky

Jak umístit Gif na Webgardenu a jak zjistit html kód

Nejlepší odpověď
blesk26

Pokud chcete umístit gif, který už někde na netu je, stačí na gif kliknout pravou myší a dát Kopírovat adresu odkazu (nebo tak něco, v každém prohlížeči je to trochu jinak …) a do schránky se vám uloží jeho url.

Pokud ho máte uložený u sebe na ftp, tak stačí do následujícího kódu napsat pouze jeho relativní cestu od souboru, do kterého píšete (např. obrazky/obrazek­.gif)

Pro umístění na web stačí bez mezery před img napsat:
< img src=„sem url adresu“ />