Yggdrasil.

Jak zjistit, co člověk byl v minulém životě?

Nevím, jestli tu v to někdo věří, ale pokud jo, máte nějaký zkušenosti? A prosím, nemám na mysli ty testy na internetu, co někdo vytvořil jenom tak, protože mohl.
Doplňuji:
Roman71: Zda se, ze o tom neco vis. Tak tedy vysvetluj.

Nejlepší odpověď
petra15

Nejsnadneji tak, ze te více ( a záhadne) pritahují urcité predmety z tvojeho minulého zivota, na coz není jiného vysvetlení…Projdi se v muzeu, a pozoruj…u ceho se zastavís…(cos dríve mela denne vruce)…:D

Další odpovědi
Drap

U tebe to je snadné. na 100% jsi byla modelka

bolak

Zkušenost je taková že ještě před nějakými 250 lety žilo na Zemi cca 800 mil lidí, dnes jich tu je přes 7 miliard, takže jestli se těch 800 milionů převtělilo jak říkáš, kde se vzalo těch zbylých 6,2 miliard? :-o

Roman71

Zjistit se to nedá a to hned z několika důvodů. Tím hlavním důvodem je, že tvůj život je originální a neopakovatelný, s čímž asi zastánci reinkarnace nebudou souhlasit. Dalším důvodem je, že víru v minulé životy tady mezi lidmi vytvářejí duchovní bytosti, které se vydávají za zemřelé a tytéž bytosti ti ve stavu hypnózy dokážou vsugerovat jakoukoliv osobnost, která tu kdy žila. Pravda je však taková, že jakmile zemřeš, už se sem buď vůbec nevrátíš, nebo budeš za jistých okolností přivedena zpět k životu (vzkříšena).
Je to na delší vysvětlování, pokud na to máš chuť a čas.

Kelt

Tvrdí se, že tvůj minulý život, tě nějakým způsobem ovlivňuje, a že se podle toho chováš a jednáš a nevíš proč. A pak existují určitá sezení, kde se to dá určit. Záleží ale, jak tomu věříš a jak věříš příslušné osobě, která tě bude testovat. Podle data narození by byli dva různí lidé se stejným datem narození vlastně stejní v minulém životě. To se mi nějak nezdá.

bumbi

Řekni mi datum narození.

piskott

myslim si ze to nikdo nevi a kazdy rika neco jinyho :)

zjentek

já byl zlatej nuget

Dooder

Mám jinou otázku, která tuhle tvoji předchází :Je možný minulý život? Totiž, každý je jedinečný, takže otázka také zní: Existuje duše? A pokud ano jak to dokážeš?

petra15

boláku
prepocítal ses, zacni znovu…:D, Ö_Ö

bolak

to není možný já to počítal na abaku

bolak

znovu jsem to kontroloval, 6,2 miliard korálků přesně, takže nepyndej..

petra15

musís se nad tím asi zamyslet jinak : kdyz A poletí letadlem rychlostí 900km/h a B pojede autem po dálnici 140km/h a dojede tam(vzd.:1000km) drív, nez A – jak to vysvetlit? ( A musel cekat dlouho/procházet procedurou na letisti, atd…a B uz byl dávno na ceste)–chci jen ukázat, ze zivot není o matematice, je jiný…jinak definovatelný:D/ö_ö

petra15

Roman71
originální a neopakovatelný – to jiste, ale co mínís v mém smyslu?

Roman71

Kdybych to měl pojmout tvým způsobem vysvětlení, tak mně osobně zajímají technické vynálezy Nikoly Tesly, Edisona a dalších.

To ale neznamená, že jsem nějakém minulém životě byl vynálezce.
Jsou to věci z oboru, který mne zajímá a přitahuje z důvodu jednoduchosti a promyšlenosti věcí zároveň. Od dětství mne tyhle věci zajímaly, ale hlavní roli v tom sehrála genetika, nikoliv minulé životy. V tom spočívá originalita a neopakovatelnost každého z nás.