KdoSiOdJinud

Jak zjistit číslo simkarty když na sim je nečitelné?

Nemyslím telefoní číslo! V nastaveni O2 a statusu sim to není… ☹

Nejlepší odpověď
Lotty

Já bych zkusila zajít přímo do prodejny O2, kde ti SIMkartu vydali. Obecně by měli vést k číslům v jejich databázi data, citlivé údaje pro případ, že by se stalo něco takovéto. Pokud by ti z databáze neřekli číslo karty, poradí ti, kde si můžeš zjistit číslo SIMkarty.

Další odpovědi
anonym

Myslím, že je to taky v papírech od sim karty..

led

číslo SIM karty ja na obálke, v ktorej bola karta. Operátor má v databáze aj číslo karty, prípadne za úplatu ju odblokuje