manhatton

Jak zjistit cenu obrazu?

Mam doma nekolik obrazu z predminuleho stoleti a chtel bych zjistit jejich cenu,prosim poradte jake jsou moznosti

Nejlepší odpověď
Lucijej

Vzít ho do aukční síně, tam ho ocení, ikdyž ho nebudete chtít prodat, nebo taky do nějaké galerie obrazů, ale zadarmo to nebude.

Další odpovědi
Drap

Zkusil bych se zeptat u několika starožitníků, pro hrubou informaci.

anonym

Jediná možnost je obrátit se na znalce. Různé galerie a prodejny umělecký děl budou mít určitě kontakty na specialisty v tomto oboru.