Lukáš Rusek

Jak zjistím, že si mě někdo na Steamu zablokoval, respektive klikl na „Blokovat komunikaci“, ale neodebral z přátel?

Pro ty, co neví: Když někdo na Steamu klikne na „blokovat komunikaci“, tak to člověka automaticky neodebere z přátel. Jako tomu bývá například na Discordu.

Odpovědi
ivzez

Nebudu se kvůli odpovědi na jednu otázku
registrovat na Steamu → tak jen z jiných webů:

Pokud vím, žádné obdobné weby ani systémy
neumožňují nic podobného zjistit.

Jedině se pokusit vysledovat, jestli Vám dále zobrazují aktivity
dotyčného člena. Pokud ano, pravděpodobně si Vás ponechal mezi přáteli.
V případě opaku, … (Ale je to jenom odhad, spekulace.)