Wang

Jak zjistím, že něco takového stojí za to?

Nemažte mi to. Nesmolím to tu, jako reklamu!!!
http://centrum­zmen.cz/prihlas­ka?a_aid=4feba0d432b0d

Potřebuju se poradit, co si o tom myslíte?
Mám do toho investovat peníze? Děkuju za vaše názory. W.
Doplňuji:
Změnit pohled na svý životní ne-/štěstí bych potřeboval jako sůl.

Překvapil mě na tom akorát ten systém odměn. Škola je relativně drahá (3.500,– Kč). Jenže když by to fungovalo, není to zase taková hrůza. Za konzultace u svý psycholožky platím 600,– Kč/ hod.
Garantují navíc slevu (1.400,–) za kontakt, který školu absolvuje. Zkusím bratru ten webinář a rozhodnu se po něm.
Každopádně všem dík za názory.

Nejlepší odpověď
fcoop

  1. Kdysi v Indii do jedné vesnice přijel muž a oznámil vesničanům, že vykupuje opice a za každou dá tři dolary
  2. Vesničané věděli, že v okolí je mnoho opic, a tak přestali hospodařit na své půdě a všichni šli chytat opice.
  3. Muž opravdu koupil stovky opic za dohodnutou cenu. Ale počet opicv přírodě se brutálně snížil. Tím vesničané polevili v úsilí a vrátili se k farmaření. Nato muž oznámil, že bude kupovat opice po sedmi dolarech. Toto znovu vyburcovalo vesničany a opět začali chytat opice.
  4. Ale počty opic se zase snížily a lidé se vrátili na svoje farmy. Muž zvýšil nabídku na deset dolarů, ale již bylo velmi těžké chytit nějakou opici
  5. Muž tedy oznámil, že bude kupovat opice za padesát dolarů za kus a protože musí na čas odjet do města, bude ho zastupovat jeho asistent, který bude v jeho jménu opice vykupovat.
  6. Jakmile muž odjel, asistent svolal vesničany a řekl: „Podívejte se, v těchto klecích je 5000 opic, které můj šéf už od vás koupil. Každá tahle opice má teď cenu 50 dolarů. Já vám je prodám za 30 dolarů a až se šéf vrátí z města, vy mu je můžete prodat po 50 dolarech.“
  7. Vesničané dali dohromady všechny úspory a opice koupili zpět.
  8. Od té doby už nikdy neviděli šéfa ani jeho asistenta.

Pouze opic bylo všude okolo jako na začátku – a jejich peníze zmizely.
Pokud jste trik pochopili – vítejte na Wall Streetu, MMF a v Letní škole štěstí.

Další odpovědi
Sůwa

Nechtěla jsem klikat a vstupovat, takže mám dotaz : kolik za to chce?
Všechny podobné kurzy nemusí nutně být podvod, třeba Silvova metoda kontroly myšlení mi hodně pomohla a pomáhá i dál.

Hlada

Do tohoto projektu bych neinvestoval ani korunu. Styděl bych se za něco takového od důvěřivých lidí brát peníze. Věřím, že o takto vydělané peníze bych brzy přišel. Stránku bych nominoval do soutěže o nejvyšší koncentraci česko-anglických blábolů na cm2. Ani na širokoúhlý monitor se to nevejde.
Doplňuji:
Pardon. Myslel jsem, že se projektu chceš účastnit jako investor, ne jako oběť.

beer

Vždyť diskuzi máš přímo tam, se tedy tam zeptej.. osobně jsem nedůvěřivý k podobným projektům ))

SonsyMite

Lituju že jsem na ten odkaz klikl…

Lukasy

Takových stranek je i když to vypadá že nemáte co ztratit když to zkusite tak nakonec toho stratite dost ani nevite jak jsou to jen finty jak vytahnout z lidi prachy.

Pájo

Těžko se to za několik desítek sekund (které člověk věnuje informacím v odkaze a pak jde pryč – jen málokdo zůstává a začte se)… pozná, jestli jde o tahání peněz z kapes nebo zda jde o seriózní projekt.

Já jej považuji alespoň za hodný pozornosti. Doba se zrychluje a takříkajíc nezbývá čas na obyčejnou komunikaci (pomalu ani v rodinách), média do lidí valí všeobecný masový názor na stav věcí, vymýšlí za nás sny, které bychom měli mít, církve nabízejí svá učení a víru v jejich boha (jen ten jejich je pravý)… a v tomhle tempu a přemíře dat (ne vždy kvalitních informací) člověk „zapomíná“ na svoje sny, plány, své sebevědomí
…a na to, že nejlepší odpovědi na problémy, které nás mnohdy trápí, máme ve své mysli (ve své hlavě). Je jen důležité naučit se jim naslouchat a nebát se je následovat… nikdo jiný nezná lepší řešení, protože jen člověk sám má všechny potřebné informace, aby se správně rozhodl.

Komunikace mezi lidmi se přesouvá i do elektronického světa. Na této skutečnosti staví on-line semináře, prezentace a webináře. Nepřekvapí tedy ani takováto forma „psychické hygieny“ on-line… ;)
Od on-line školy štěstí bych já osobně čekal „popovídání“ o hledání vlastních cílů, snů a odpovědí… celkově o změně úhlu pohledu na naše starosti.

-
Doplňuji:
Odpověď hledej na jejich stránce a autora se zeptej přímo na on-line webináři (zítra v 19,30 hod.)

MartinR

můj názor – kravina
ale jsou lidé, kteří tomu věří a víra jak víme uzdravuje
pokud chceš být šťastný, tak to za tebe nikdo jiný neudělá
vyhazovat peníze za nějaký kurz nebo psychologa … hovoř s normálníma lidma a dělej co tě baví (tu radu máš zadarmo). Obyčejný selský rozum a žij podle sebe.
--- — ---
zkus dávat odkaz jen na web a ne s parametrem – to pak vypadá jako „klikátko“ na počet

PS: s těma opicema je to super!

terry

Stránky mě v žádném případě nepřesvědčily o kvalitě „školy štěstí“.
Pokud bych se měla někdy něčeho účastnit, zjišťovala bych historii „firmy“ a také její plány a zkušenosti, Co dále může nabídnout.
Toto jsou snadno vydělané peníze.
Za školu podobvného typu bych své peníze nevyhazovala.

Wang

To MartinR:
http://centrum­zmen.cz/

To Hlada:
myslel jsem na obojí (investor i oběť)

Sůwa

Tak kolik tedy za tu šťastnou školu chtějí ?

Wang

V partnerským programu
http://selfca­reacademy.com/ affiliates/sig­nup.php?a_aid=4fe­ba0d432b0d
je sleva 1.400,– na člověka, takže to může být i zadarmiko.

Wang

Tenhle bude už funkční, doufám
http://selfca­reacademy.com/af­filiates/signup­.php?a_aid=4fe341ab5­9a5d#SignupForm

Pájo

3,5 tis.

Pájo

Je to dost.
Ale třeba tohle video ve mně pracuje a láká.
http://centrum­zmen.cz/video1­.html
Ale rozhodnutí je stále přede mnou…