Avatar uživatele
Pokročilý

Jak zjistím, že jsem byl (tady) nominován a kým ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Návrh nominace uvidíte vedle hvězdičky - Nominace a číslo 1, 2, 3... Pokud tazatel uzavře otázku odpovědí, která mu vyhovuje, objeví se u ní zelený palec. Když třeba někdo jiný navrhne nominaci za jemu "vyhovující" odpověď, tazatel si toho nevšimne, uzavře otázku a objeví se zelené palce u obou uživatelů.

Jinak po 10 dnech, když otázku uzavírají admini, navrhovanou nominaci buď potvrdí, nebo ji neudělí.
Doplňuji:
Zapomněla jsem odpovědět na druhou část otázky. Kdo nominaci navrhl, se nedovíte.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Žes byl nominován zjistíš tak, že máš dole pod odpovědí, vedle nápisu "Nominace" číslo větší než nula.

Pokud máš u odpovědi velkej zelenej palec a ještě neuplynulo deset dní, nominoval tě sám zakladatel, pokud máš jen nominaci a otázka je stále otevřená, mohl tě nominovat kdokoliv krom zakladatele, v případě že máš ale prozatím jen 1 palec od 1 osoby a k tomu navrch nominaci, je celkem pravděpodobné, že tě nominovala právě osoba která ti udělila palec, jinak to nepoznáš.

Teda, abych zas nekecal, třeba v případě že vidíš nominaci u odpovědi ocko, je tak 99,6% jistota že ji nominoval Dr.Axl, a v případě že vidíš nominaci u odpovědi Dr.Axla je zase 99,6% šance, že ji nominovala ocko. Tím se je samozřejmě nesnažím nějak napadat, abyste mě zle nepochopili, jen prostě říkám jak to je :) Pak tu mají i někteří další své nominovatele, ale u těch už to, co se týče procentuálního hlediska, není zas tak moc zajímavé.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Nojo, boláku, ty mne máš asi opravdu hodně rád, že ti tolik vadí, že nominace dostává někdo jiný než ty, viď? Buď ubezpečen, že když tvé příspěvky budou mít úroveň Annas, Dr.Axla, led, IceT nebo Bohemici (ale vyskytli se tu i jiní "borci"), tak že tu nominaci dostaneš i Ty. Ale Ty jsi ode mne vlastně už i tak dvě dostal. Polepši se, kluku ušatá, a tvé šance se zvýší.

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

ale o mně přece vůbec nejde, tos nepochopila z té odpovědi? pokud si jí přečteš znovu (a znovu a znovu), zjistíš že o tom, že bych toužil po nějakých nominacích tam není ani zmíňka, ta odpověď spíš obsahuje takové skryté přání, aby se tu lidé chovali čestně, zvlášť vy dospěláci..

Avatar uživatele
Bronzový

gagaga

:))
nechte ji, hlavne ze si zachatuje ... do diskuzi chodi nerada, ale stale casteji ... :)

-iv-

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

próč? ona sama psala že s ockem je sranda největší, a já mám chuť se bavit..

Avatar uživatele
Bronzový

gagaga

?...tak to jsem tu vtipnost doposud nejak prehlidla :(

Avatar uživatele

anonym

Právě že jde o tebe. Poukazuješ na nesprávné osoby. Vyčítat podjatost můžeš jenom těm, co tu hodnotí příspěvky zcestné, odpovědi nesprávné a mnohdy do očí bijící stupidity. Ti potom nejčastěji mají snahu svou vlastní špínu házet na druhé. Kam patříš, když tu uvádíš nepodložené "výpočty" a lži? Pro nedospěláky je čestnost cizí nebo zapovězený pojem? Kromě čestnosti ještě existuje pojem "férovost". Znáš ho?

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Chceš říct a že ty jemu nehodnotíš a on tobě nehodnotíš prakticky každou odpověď nominací, a to ačkoliv v odpovědi někdy dokonce ani odpověď není? Když se chceš mermomocí srovnávat s mou čestností, tak hledej, hledej komu jak často dávám nominace? Já odhaduju že když budeš hledat pořádně, tak najdeš uživatele kterého nominuju nejvíckrát a zjistíš že takovému uživateli dám tak 1 až 2 nominace na 100, otázek, což je docela rozdíl mezi mnou a tebou, když já nominuju někomu 2% otázek a ty prakticky 100% otázek, nezdá se ti to trochu podezřelé? Myslím to číslo - 100%? To je docela velký číslo ne? :) A u palců je to prakticky to samý, to mám vážně věřit tomu, že každá odpověď Dr.Axla je pro tebe užitečná? I ty kde píše že domácí úkoly se tu neřešej? Vysvětli mi jaký máš z třeba takovýhle odpovědi užitek?

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5024
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2695
Zlatý briketka10 2425
Zlatý annas 2103
Zlatý quentos 1652
Zlatý iceT 1556
Zlatý marci1 1533
Zlatý tom004 1522
Zlatý mosoj 1504

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.