Tajtrlik

Jak zjistím, že je nějaká firma největší?

Firmy o sobě tvrdí, že jsou největší výrobce, dodavatel, apod. Jak to ověří (v rámci ČR)? Konkurenci jim přeci neposkytne své údaje o prodejích.
Doplňuji:
Dívám se na to z pohledu právnické osoby. Když chci tvrdit, že jsem v něčem největší (a nechci to brát s rezervou), jak to zjistím?

Odpovědi
Drap

To sice konkurence neřekne, ale jde to zjistit i jinak. Jako spotřebitel ale musíš brát tvrzení těchto firem v reklamách s jistou rezervou.
Tak to budeš muset zjistitprodukci všech konkurentů. Ať už za pomoci jejich stránek, popřípaě průmyslové špionáže a podobně.

ReHu

To je balamucení konkurence.

Největší, tj, největší základní jmění? Nejvíc zaměstnanců? Nejvíc poboček? Nejvyšší obrat v oboru? Nejvyšší zisky? Nej.....