Wnaty

Jak zjistím, zda můj mobil podporuje pouze WAP protokol?

Dobrý den.
Uvažuji o koupi mobilního internetu do telefonu Sony Ericsson Yendo w150i. Operátor ale upozorňuje, že internet není možnou použít s WAP protokolem. Jak zjistím, zda (ne)má můj mobil právě tento protokol?
Doplňuji:
S WEP si to určitě nepletu. Tak tedy budu předpokládat, že můj mobil tento protokol nemá 😁.

Odpovědi
setapouch

WAP je prehistoricka verze Internetu, pred cca patnacti lety zazil vrchol. Dnes neznam nikoho, kdo ho pouziva.

Nepletes si ho se „sifrovanim“ WEP?

cochee

ad Doplněna: on na tom telefonu ten wap klidně být může (a skoro na 100% jej mobil má), jen nebude fungovat. Na funkčnost jiných způsobů připojení (například GPRS, LTE, 3G, wifi) to vůbec nemá vliv. Tak jako například v autě vůbec nemá vliv na funkčnost stěračů, jestli funguje blinkr nebo ne.