Ade sanya

Jak zjistím uložené heslo od WiFi v mobilu?

Je na to nějaká appka

Odpovědi
magorvkleci

Od Android 10 se dá zobrazit QR kód hesla k síti, která je v mobilu uložená.
Nastavení – Síť a internet – Uložené sítě – Sdílet
Pod tím QR kódem je maličkým písmem to heslo nebo vzít jiný mobil a oskenovat to.

Na Android 9 a nižších se musí rootnout systém a přečíst si heslo v systémovém souboru, je na to i appka WiFi Key Recovery, která ten soubor najde a přečte.
Nebo je na to appka

elkon

Kdyby na to byla appka, tak potom hesla nemusí existovat. Pokud si někde zřizuji heslo, tak si ho zapíšu, to je logické. A třeba na více míst. A pokud se někam chceš „vlomit“, tak máš smůlu.

Dochy

elkon: Některé telefony dovolují uložené heslo zobrazit…
Nejde o to heslo prolomit (což některé aplikace umožňují) ale heslo, které reálně mám, ale mohl jsem zapomenout, opět získat…