Petr Prochy

Jak zjistím tel. číslo Tesco mobile, když z nemám kredit? (infolinka pouze placená)

Nejlepší odpověď
marci1

U operátora Kaktus, T-Mobile a možná mnoha dalších funguje jednoduchý trik. „Zavoláte“ na číslo *103# (nezapomeňte na tu hvězdičku na začátku a křížek na konci). Nedojde k hovoru, ale zobrazí se vám informace o vlastním telefonním čísle, stavu kreditu, platnosti SIM karty a podobně. 🙂
https://berlic­ka.cz/zjistit-sve-telefonni-cislo-o2-vodafone-t-mobile/

Další odpovědi
elkon

Tak ho zjistíš až budeš mít kredit.

aliendrone

Kódy USSD jsou použitelné na všech mě známých telefonech/SIMkách (tedy u všech operátorů, jak fyzických, tak virtuálních). Přirozeně každý používá své vlastní, u Teskáče je to myslím:
125#
zobrazí se ti stav kreditu včetně TLF čísla (viz marci1), ale raději čekni web operátora, kdyby to nešlo bo si tím kódem nejsem jistý. :)

Petr Prochy

Pokud odešlu zjištění stavu kreditu tak se mi zobrazí jen výše kreditu, číslo nikoliv :(

aliendrone

Další možnosti jsou (u Androše) v „nastavení“ > „o telefonu“ a dál už musíš sám, záleží na verzi
NEBO pomocí appky (sosnout přes wifi a nainstalovat) např. SIM Card info.
Původní balení SIMky asi nemáš, tam to je také napsané.

iceT

No, elkon, pokud číslo nezná, tak ho asi ani nedobije.

aliendrone

iceT>>> +1 ! :D :D :D
Ač se mi to zdálo nemožné, tak mi to připadá, že elkon překonal sám sebe. Hele, to je snad na gratulaci! ;) :D :D