petka

Jak zjistím přes internet, odkud mi pojede vlak?

Můžu nějak třeba na IDOSu zjistit, odkud nebo z ktere drahy mi pojede vlak, az budu prestupovat??? Budu mit na prestup 2 minuty,tak by bylo jednodussi, kdybych vedela, kam mam rovnou bezet. Díky za odpovědi!

Nejlepší odpověď
blesk26

To se bojím, že zjistit nejde … když jezdím z Hradce, tak jedu skoro pokaždé z jiné koleje. Oni se asi rozhodují těsně před dojezdem vlaku podle toho jak mají kde volno.

Další odpovědi
gnosis

to se asi dozvis az na nadru :-/ ja treba v 95% pripadu vyjizdim ze stejne koleje, ale nekdy to proste zmeni, na tabuli si toho nevsimnu a stojim nachystany spatne :) posluchej rozhlas, sleduj tabule, ptej se oranzovych vest, strojvudcu, atp.

OT: busy to maj vyresene lip no:) na idosu je v kolonce „poznamky“ vetsinou primo napsane cislo stanoviste.

johana 56

To se zjistí až na nádraží.Nemusí to být pokaždé ze stejné koleje!Cestuji vlakem už dlouho a pravidelně, ale, nedávno se mi nevyplatilo spoléhat se na to.Vlak si to šinul jiným směrem.