vankkvok

jak zjistim polohu mobilniho telefonu je nato nejaky program

potreboval by zjistit kde se nachazi mobilni telefon nejsou v nem nainstalovane zadne programy na udavani polohy

Nejlepší odpověď
Fyzik

Bohužel, obecně nejde zjistit polohu bez přidaného softwaru. Pokud je mobil připojen k GSM síti nebo k 3G síti, pak je teoreticky možné zjistit polohu z odezev signálu z mobilu na různých vysílačích, tato data ale operátoři sítě nepouští do éteru.

Další odpovědi
anonym

Můžeš si vyžádat svoje data od operátora, ale zaplatíš, třeba T-Mobile chce 1700 Kč. Pokud to není tvůj mobil máš smůlu.

tatanka

Waze nebo Sygic mapy.

pawouczech

Nokia mapy, Google maps (mapy)