tomas9298

Jak zjistím pohyb policejních hlídek v okolí?

Nejlepší odpověď
klumprt

Stát se jedním z nich a budeš mít vysílačku a z toho, co v ní uslyšíš, si budeš moci udělat vcelku dobrý obrázek o tom, kde jsou. A pokud by ses vrozenou inteligencí a pílí dostal na operační středisko, uvidíš je potom přímo na monitoru na mapě.

Další odpovědi
Malvína

Na Facebooku je skupina „Policejní kontroly, měření – celá ČR“. Alespoň od známých vím a myslím, že je aktivní doteď. Já v ní nejsem. Avšak nutno podotknout, že tohle není záruka, že se jim vyhnete.

Drap

Nezjistíš, jezdí nepravidelně.

Kryšpín

Obsadit nejbližší rozhlednu

Dochy

Vylezeš na ulici a budeš sledovat kde se co šustne…