miape

jak zjistím počasí do dalšího dne bez internetu a zpráv ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi na táboře jsme měli u brány ceduli s provázkem a vysvětlivkami. Provázek suchý-slunečno, provázek mokrý- děštivo, provázek se cuká- větrno, provázek nevidět- mlha.
Doplňuji:
Rosničky jsou přísně chráněné, tak si ulov nějakou meteoroložku.

Další odpovědi
anonym

Zkusila bych se zeptat dědečka nebo babičky, co jejich klouby a co pohled k západu. Jinak bych si sehnala láhev od okurek, vyrobila malinkatý žebříček, vsunula ho do ní a šla si odlovit roztomiloučkou rosničku.

Ella

teletext v televizi… noviny…
je vidět že lidi jsou dneska bez internetu naprosto nepoužitelní k životu…

Děda Louda

Na to existují složité přístroje, např. tento:

http://i45.ti­nypic.com/350kkki­.jpg

anonym

Bez internetu a zpráv jsi v zádeli,co ?

anonym

Zavoláš na 1188. :)