David Pekar

Jak zjistim majitele vozu podle SPZ?

Nejlepší odpověď
Edison

Ty nijak. Pojišťovna, policie, soudy… Jediné, co lze legálně zjistit je to, kde je auto pojištěno.

Zdroj: https://www.fi­nance.cz/509820-jak-najit-majitele-auta-spz/#SPZ4

Další odpovědi
independent

Na dopravním inspektorátu si podáš žádost a oni ti to zjistí, ale za poplatek a budou chtít občanku aby věděli, kdo to chce zjistit.

cukrar

Na evidenci vozidel, pokud jim doložíte, že máte právní zájem na zjištění. Pak třeba tím, že ho odřete a povoláte policii. Jen tak, bez pádného důvodu se to nedozvíte.