agentpv

Jak zjistím, které programy na notebooku se mi napojují na internet a žerou mi poslední dobou data?

jak zjistím které programy na notebooku se mi napojují na internet a žerou mi poslední dobou data.

Odpovědi
Edison

Tady se dá něco vybrat: https://www.zi­ve.cz/clanky/nej­lepsi-program-pro-sledovani-sitoveho-provozu/sc-3-a-154308/default.aspx

dubraro

První volba je, že to dělají samotné Windows 10.

Edison

Dubraro, i to některý z těhle softů odhalí. Ono to najde proces, který se někam připojuje, jeho lokální a vzdálenou IP a port.

dubraro

To je samozřejmě pravda, dokonce se dá na netu najít, kam se W10 bez vědomí uživatele připojují a co tam posílají.

Edison

Jj.. to je pravda. Jen jsem nikdy nepřišel na to, co volá který služby. Mno.. už jsem na MACu… neboj, iluze o nesmrtelnosti brouka si nedělám… 😁