sofid

Jak zjistím, které procesy spomalují PC?

Potřeboval bych zjistit, jak zjistím které procesy mi zpomalují počítač.

Nejlepší odpověď
Bedy

Mrkněte do Správce úloh – pro spuštění stiskněte klávesovou zkratku Ctrl+Shift+Escape a podívejte se na záložky Procesy.

Pozn.: Pokud máte problémy s pomalým počítačem, mohu Vám pomoci. Stačí, když mi emailem pošlete výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

Další odpovědi
badisko

otevri si spravce uloh … zkratka alt+ctrl+del ..nebo klikni na spodni listu pravym a po otevreni okna vyber spravce uloh …

Bobík147

Všechny procesy zpomalují počítač. Jde jen o to, které potřebujete a které ne. Procesy se dají vypsat pomocí Správce úloh.