Válek Petr

Jak zjistím kontakt na polského prodávajícího?

Prosím o pomoc. Na webu (viz. odkaz níže) jsem našel archivní inzerát na vlek. Lze nějakým způsobem najít kontakt na prodávajícího? Děkuji.

https://archi­wum.allegro.pl/o­ferta/przycze­pa-boro-9x2-5m-obrotnica-platforma-dluzyca-i7098941362.html

Odpovědi
ivzez

Obávám se, že nijak, zákony jsou v zemích EU podobné.

Můžete zkusit Alegru zaslat kontakt na sebe a poprosit o předání prodávajícímu.
Ovšem je otázka, jestli na něj Alegro ještě nějaký kontakt má (jestli bude moci Váš vzkaz předat.

Ještě mne napadá zkusit vložit poptávku na ten vlek, jestli by se prodávající neozval sám.