Jak zjistím komu dělám ručitele , když na 100 procent vím , že jsem nic nepodepsala ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud to víš na 100%, tak nikomu. A když na 100%, tak proč to zjišťovat?
V případě, že by někdo tvrdil opak a jsi si na 100% jistá, podej tr. oznámení.

Další odpovědi
anonym

Tak to zjistit nejde, pokud se ten, komu byla záruka poskytnuta nepřihlásí. Pokud víte, na 100%, že jste nic nepodepsala, buďte v klidu. Falšovaný podpis lze prokázat.

venkovan

Oficiálním dotazem u společnosti u které smlouva na kterou děláte ručitele je uložena. Odmítnout pro obchodní tajemství či ochranu osobních dat by neměla, protože jste přímo součástí té smlouvy i když zřejmě neoprávněně.
A pokud nebudou chtít a pokud máte skutečné a odůvodněné podezření, tak trestní oznámení u Policie ĆR na neznámého pachatele na padělání dokladů apod. A co nejdřív, prakticky hned začít jednat.
Nicméně – dotazy které se tu pod „anonymem“ objevují jsou buď neustále z nudy vymýšlené a nebo skutečně lítáte v mnoha problémech, že by bylo dobré si skutečně život co nejrychleji dát alespoň do základního pořádku. A řekl bych, že by bylo dobré si problémy sepsat a obrátit se třeba na nějakou organizaci která pomáhá lidem orientovat se v obtížných životních situacích. Jestli pod anonymem jste tu jeden či víc nevím, nicméně někdy ty otázky jsou na podrobné informace a pro řešení a sledování jejich řešení odborníkem pro daný problém.