Zubřík

Jak zjistím kolik W má můj napájécí zdroj ?

Jak zjistím kolik W má můj napájécí zdroj ?A jak zjistím,jestli základní deska podporuje PCI-Expres x 16 ve verzi 3.0 ? :)

Odpovědi
Hlada

Jestli je to PC zdroj, tak ten má výkon napsaný na štítku. Typ sběrnice je v manuálu k desce.

Jakub Tlapal

Jestli nemáš nějak vyrobený napájecí zdroj, tak tam musí mít štítek. Jinak se to podle mě nedá nijak zjistit, nebo nevím. Nejsem žádný velký fyzik 😁 . Já mám profesionální napájecí zdroj , který má výkon 60 W. To by ti taky určitě stačilo a nebyl nijak drahý 🙂 .