LenkaI

Jak zjistím, kdo se přihlašuje na můj Facebook?

PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ NA FB Z JINÉHO, NEŽ DOMOVSKÉHO PC, SE MI UKÁZALO, ŽE POSLEDNÍ PŘIPOJENÍ NA MŮJ PROFIL BYLO Z MOBILNÍHO TELEFONU V OBLASTI PRAHA, VO DOBĚ, KDY JSEM JÁ NE FB NEBYLA A UŽ VŮBEC NE NA MOBILU A V PRAZE.LZE ZJISTIT TEL.ČÍSLO ZE KTERÉHO PROBĚHLO PŘIHLAŠOVÁNÍ NA MŮJ PROFIL? DĚKUJI

Odpovědi
david22

Zkus si jednoduše změnit heslo.

BANAN93

Mě to jednou ukázalo že se mi pokusilo připojit někde v Lisabonu a jestli to jsem já a chci to povolit – tak sem jen klikl že to chci zakázat

LenkaI

já takovouhle službu neměla, jen se mi ukázalo, že poslední připojení bylo pře mobil – nepoužívám internet v mobilu, v Praze – nebydlím v Praze.
Do té doby jsem užívala wi-fi od souseda, který v Praze pracuje a v tu dobu tam byl, potřebuju jen zjistit, zda to byl on nebo ne…

LenkaI

To jsem samozřejmě udělala,ale potřebuju zjistit, z jakého tel. čísla mi někdo lezl na FB. Myslím, že vím o koho jde,ale nemám důkaz

david22

A to jde nalogovat se, aniž by dotyčný znal heslo? Přece, pokud ho změníš, tak se tam krom tebe nikdo nedostane. Ale asi existuje správce FB pro českou republiku, který, když ho kontaktuješ, tak to jej zjistí a není problém ho zablokovat.