Jak zjistím, jestli táta vlastnil barák?

jednou mi tata rekl ze vlastni barak s velkym pozemkem,ale mi nerekl kde a ja se ho neptala ,ted nahle zemrel a jeho pani u pani notarky uvedla veci jak u bezdomovce,po­radte mi nejakou databaz kde jsou uvedeni vlastnici v ramci cele republiky anebo kde to mam hledat?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Případné vlastnictví nemovitého majetku by mělo zjistit příslušné notářství,které vyřizuje pozůstalost.

Další odpovědi
anonym

Každopádně na katastru nemovitostí, viz link od michala. Ale podle otázky bych zkusil i jméno jeho paní, je docela možné, že to stihla převést na sebe, když u notáře tak suveréně uvádí jen zanedbatelné položky.

Michal Kole

katastr nemovitostí je zdarma na internetu http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/