arygnoc

Jak zjistím, jestli je kamera na nb zapnuta a jestli nevysílá na net?

to by se pritelkyne ZLOBILA.
Doplňuji:
ta kamera je v nb, integrovana. nelze fyzicky odpojit.

Nejlepší odpověď
casey

vysilat by nemela. A jestli nejaky hacker zajisti, aby vysilala, tak taky zajisti, aby se to uzivatel nedozvedel. Takze prelepit.

Další odpovědi
Deli

Nejlíp jí odpojit kablík nebo ji přiklopit něčím, to je jistota, že se přítelkyně nedozví, co nemá 🙂

anonym

mě vždy u ní svítí světélko ;D
jinak by se vás měl zeptat počítač, jestli chcete vysílat jak zvuk, tak video živě na internet

Deter

Jaký OS? Na Ubuntu existuje http://www.upu­buntu.com/2011/06­/get-notified-when-your-webcam-is-on.html
ale ty máš asi Windows viď .)