Pombo

Jak zjistili tři králové, že se narodil ježíš

Jak zjistili tři králové, že se narodil ježíš??

Nejlepší odpověď
WeeBear

Prý spatřili Betlémskou hvězdu. 🙂

,,Betlémská hvězda je biblický pojem známý z Matoušova evangelia, v němž je popsán příběh mudrců (nebo mágů) z východu (lidově Tří králů), kteří se s pomocí „hvězdy nového židovského krále“ dostavili do Betléma v Judeji, aby se poklonili malému Ježíškovi a předali mu své dary."

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Be­tl%C3%A9msk%C3%A1_hv%C4%­9Bzda

Další odpovědi
mojitek

a nejlepší na tom je,že zřejmě ani nebyli 3 ale jen 2 😉

Mapel

Spatřením Betlémské hvězdy. Ta je vedla do Betlému.