kuko ananas

Jak zit dalej, ked vam milovany clovek odide a vy ostanete uplne sam bez priatelov a rodiny?

Moj jediny blizky clovek nahle tragicky zahynul a uz mi nikto nezostal

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se nic dělat. život je někdy těžký, ale jde dál. Najít si nové záliby, změnit trvalé návyky, snažit se stále něco dělat, co by člověka bavilo a částečně i naplňovalo.

Další odpovědi
led

Je to smutné, ale život ide ďalej. Človek sa musí novej situácii prispôsobiť, aby ďalej žil.

pizlicka

nejhorší je,motání se v kruhu.vidět jen co bylo,minulost­.stálevyplouva­jí v mysli ty nadherné časy,co byli.mozek je prevít,a připomíná jen to krásné.je to velmi bolestivé a ubíjející.rozum ví,že se to nevrátí,musím jít vpřed,ale srdce nutí,otáčet se vzad,protože tam bylo to krásné,a budoucnost není,nevidím ji.

nyjono

Najít jiné přátele.
Třeba v nějaké pracovní skupině. Nemusí jít vždy jen o byznys nebo peníze.

marci1

Bohužel s tím člověk moc neudělá. Po truchlení a pocitu bezmoci nastane doba „léčby“ časem. Potom nastane doba, kdy si najde přátele, známé, kamarády a žije se vzpomínkou na milovanou osobu.