El dejvo

jak zistim jmeno a heslo routeru

Doplňuji:
chci si zalozit server na.mnecraftu dela to hodne hracu je to legalni

Nejlepší odpověď
Hamon

Kdyby to byl tvůj router, něco bych poradil. Takhle tě raději upozorním, že neoprávněný přístup k počítačovémy systému nebo nosiči informací, stejně tak neoprávněné získání hesla k němu je trestným činem.

Další odpovědi
anonym

Jsi hacker/cracker začátečník???
;-D
Daleko to – zřejmě, nedotáhneš, když namísto aby ses ´skrytě´ vzdělával, potřebuješ i ty nejzákladnější informace donést ´pod nos´.
;-D
Pokud se ale pletu a jde o legální zájem, použit tlačítko reset na zadní straně routeru – vrátíš jej tak do továrního nastavení a pak si jej nakonfiguruješ zcela dle libosti…

Doplňuji:
Jak souvisí „založení serveru minecraftu“ s routerem, který – zřejmě, není tvůj???
A – mimochodem – jak souvisí „dela to hodne hracu“ s legalitou???

Karfik

jdi raději okopávat brambory, to ti snad půjde líp 🙂