dáma z ČR

Jak získat zpět svůj hlas při nachlazení?

Delší dobu mě již trápí nachlazení, rýmu už nemám kašel už se taky lepší i když to ještě není ono. Ale hlas se mi nelepší mluvím fakt hrozně. Doufám, že až odejde nachlazení můj hlas zas bude v pořádku, ale nejde to nějak urychlit, pila jsem ohřátou vincentku-bez výsledků,co dál nějaká další rada, za každou radu budu vděčná:)

Odpovědi
Drap

Počkat. Vincentka je na takový problém nejlepší. Lze ji koupit i v tabletách. Ohřátá /alespoň pro mne/ nechutná nic moc.

gecco

Drž si krk v teple (šátek, šál…), pojídej med, případně med s cibulí – a hlavně hlasivky nepřepínej.
😉
Přeju brzké uzdravení…

talka

Pokud Vás to ještě trápí, zkuste teplé mléko s vncentkou. (Čtu opožděně – byla jsem v nemocnici.)

maxipes

Moje rada je jednoduchá – zázvor. Nic mi nepomáhá lépe, než kombinace zázvoru s vitamíny. Ideálně rozmixovat do freshe (např: http://www.ma­tostavu.cz/2015/11/­pomerancovo-grepovy-fresh-se-zazvorem.html )
a můžu výsledek kombinace zázvoru a vitamínů jen doporučit. Vincentka je také dobrá, nebo inhalování slané vody, ale na tohle asi nemá nic. Alespon pro mě :)