Avatar uživatele
1111111111

Jak získat zaměstnání na HPP v podmíněném trestu odnětí svobody???? Nejedná se o diskriminaci?

Jakým zpusobem mužu získat zaměstnání, když jsem v podmínce? Pochopitelně mne všude odmítají, ale pracovat chci. Musím platit poplatky jako každý občan. Nejsem ani zloděj ani vrah, zkrátka jsem udělal chybu, byl a jsem za to potrestán, ano, v pořádku, to chápu. Na druhou stranu, ale potrestal mne stát. Proč mám být i dál tretsaný tím, ě mi není uúmožněno řádně pracovat??? Poraďte prosím. Jsem už na dně, musím přeci živit rodinu jako každý. Dékuji.

Zajímavá 0 před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
sio

Těžko poradit. Na jedné straně vás chápu, na druhé straně každý zaměstnavatel se chrání před problémy. Můžete si stěžovat na diskriminaci, a možná byste i v dnešním systému uspěl – ale podle mne to není správný směr. Zkuste agentury, kde nechtějí výpis z rejstříku. Zpočátku třeba jednorázové brigády, a musíte přesvědčit. Je to zlé, ale v době, kdy mají velké problémy i lidé bez záznamu v TR, se snad nemůžete divit. Nikdo není povinen vás zaměstnat. Najděte si ve vašem kraji agentury práce, a hlavně zapomeňte na to, že vás někdo diskriminuje......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek