tomborova

Jak získat zajímavou otázku?

Doplňuji:
A jaký to jsou např.

Nejlepší odpověď
iceT

Zajímavou ortázku nezískáš,to by si musela někomu vzít,je lepší zajímavou otázku vymyslet.

Další odpovědi
anonym

To se vezme tyglík, do kterého se nasype několik slov, pár dobrých myšlenek, něco zvědavosti, promíchá se to a když to za nic nestojí, tak se to vylije. Pokračuje se tak dlouho, až dojdeš k plné spokojenosti, nebo k pochopení, že se vlastně ani nemáš na co ptát.

terry

Stejně jako zajínavou myšlenku. Ale je to těžké, protože každého zajímá něco jiného.
Zeptej se bolaka, ten zajímavými otázkami překypuje.

Ladič pian

Jestli umíš anglicky, vyhledej si answers a zkopíruj otázky sem. Dělá se to tak se vším.

radce

Zajímavé otázky se vymýšlejí, nezískavají. Podle mého názoru jsou zde „zajímavé dotazy“ docela nerozumně hodnoceny, takže tento server je spíše „zábavna“ než poradna o vážných a důležitých věcech…